Nabídka služeb

Jak u mě běžně probíhá tvorba a jednání s klientem, od začátku až do úspěšného konce? Podívejte se jak pracuji!

Webdesign

  • Hlavní strana od 7000
  • Podstránka od 1000

Uvedené ceny jsou nejnižší částky, záleží na náročnosti projektu. Cena středně velkých prezentací bývá kolem 25 tisíc Kč a e-shopy začínají na 40 tisících Kč.

Návrh loga od 6000

Logo je velmi individuální záležitost a z toho důvodu nemám stanovený cenový strop. Je zapotřebí většího zapojení zákazníka, hlavně kvůli sběru informací, na jejichž kvalitě závisí i kvalita loga.

HTML a CSS

  • Hlavní strana od 4500
  • Podstránka od 500

Znalosti kódování mi pomáhají v designu, protože tak vím jaká pravidla dodržovat a co si mohu dovolit navrhnout. Píšu snadno čitelný, přehledný kód, který je validní a správně se zobrazuje v hlavních prohlížečích (variace Internet Exploreru dle domluvy).

Hodinová sazba 800

Nabízím řadu dalších služeb, které ale nejsou součástí každé zakázky, takže vám je nacením podle hodinové sazby, případně individuálně.

Ostatní služby bez vyhrazené ceny

Ikonky

Tiskoviny

Fotomanipulace

Další digitální grafika

Přehled služeb včetně nacenění. Uvedené ceny jsou orientační a mohou se podle konkrétní situace změnit. Jasnou cenu (s přibližným časovým odhadem) ode mě dostanete s jasným zadáním. Počítejte s tím že u kreativní činnosti obecně nelze garantovat pevné ceny.

Chcete přesnější nacenění?
Kontaktujte mě

Co nenabízím jsem schopen zprostředkovat - copywriting, programování, ilustrace a další věci. Jsem zvyklý spolupracovat v improvizovaných skupinkách a mám tak kontakty na řadu schopných lidí.

Moji zákazníci